Nasza oferta żaluzji fasadowych

Sprawdź jakie typy żaluzji fasadowych u nas znajdziesz.

Żaluzje fasadowe to systemy przesłon stosowany na zewnątrz budynków, łączące w sobie zasadę działania tradycyjnych żaluzji poziomych z systemami zasłon zewnętrznych. Żaluzje fasadowe łączą w sobie cechy praktyczne z elegancją. Wykorzystywane do przesłonięcia i sterowania naświetleniem dużych powierzchni.

Złap światło

Zaprojektowane tak, by dawały precyzyjną kontrolę nasłonecznienia w pomieszczeniu.

Harmonijne oświetlenie

Żaluzje mSun dostarczają zawsze optymalne i naturalne światło. Harmonijnie współgrają z każdą porą roku, dając przyjemny chłód podczas letniego upału i przytulne ciepło w zimie.

Kolor

Najwyższej klasy aluminium lakierowane trwałymi farbami poliestrowymi, zapewniającymi niespotykaną odporność na warunki atmosferyczne i trwałość kolorów to gwarancja i radość z inwestycji przez wiele lat.

Posiadamy w ofercie 22 powody do radości – od klasycznie wyglądających lamel imitujących drewno po metalizowane lub jednolicie gładkie kolory RAL, doskonale pasujące do nowocześnie zaaranżowanych fasad.

 

Stylowa prywatność

Współczesną architekturę kształtuje koncepcja przestrzeni otwartej, a duże przeszklenia harmonijnie współgrają z panującymi trendami, tworząc interfejs, który łączy nas ze światem zewnętrznym.
Żaluzje fasadowe zapewnią nie tylko prywatność, ale również dostarczą każdej fasadzie wysublimowanego stylu.